Anální sex

Přidal: kamila | Kategoriee: Erotické povídky

Lucka s Pavlem leželi vedle sebe na posteli a jen tak lehce se mazlili.
„Počkej…Přestaň, přijdou děti,“ zašeptala Lucka a bylo znát, že je nervózní. Jejich děti byly venku na hřišti s ostatními a Pavel se tak snažil vychutnat si chvilku samoty se svou ženou.
„Neboj, vždyť nic nedělám,“ řekl jí a otočil se tak, aby mohl odhalit Lucčino bříško. Svůj jazyk zabořil do pupíku a rukama se pokoušel dostat pod kalhotky. Nepřestal, dokud nepohladil její zadeček, který ho maximálně vzrušoval.
Prsty přejely přes ty báječné půlky až k dírce a Lucka sykla vzrušením.
„Neblbni, lásko, co pak já tady s tím vzrušením budu dělat? Když nás děti vyruší, pak budu muset vydržet do noci, než usnou.“
„Hmmm… Ach…nech tohóó,“ dodávala už s notnou dávkou nejistoty. Pavel se jazykem vrátil k bříšku a laškoval s pupíkem, dokud si ho Lucka nepřitáhla k sobě. Políbila ho na hladové rty a prsty zajela do vlasů. Ještě chvíli se líbali a pak skutečně dorazily děti.
„Ach jo, tak nic, počkáme do noci,“ smutně si pomysleli snad oba najednou a začali se věnovat normálním starostem.
Večeře byla báječná, na hodinách se blížila sedmá večer a Pavel si pustil zprávy. Děti žadonily, že ještě chtějí ven, a tak je Lucka na hodinku pustila. Začala umývat nádobí, když se v polovině zarazila.
„Zlato, máme hodinu čas,“ řekla bez rozmýšlení, otočila se k Pavlovi a zastavila vodu.
„Tak na co ještě čekáme?“
Oba dva se vřítili do koupelny a společně se začali sprchovat. Kapky vody a pěna stékaly po Lucčině zádech, prsou, bříšku, a když se otočila, že si podá osušku, měla ještě pěnu na zadečku. Na té krásné prdelce, kterou Pavel tak miloval. Jeho pýcha okamžitě ztvrdla a on by byl nejraději využil té příležitosti, kdy se Lucka ohýbala pro spadlý ručník.
Neudělal to. I když chtěl. Nemohl však zkazit hodinové milování jedním chtíčem v koupelně. Do ložnice doslova vběhli a vrhali se na sebe jako dravé šelmy. Pavel sáhl na stolek a otevřel lahvičku s gelem. Dobře věděl, co dělá, protože gelem natřenou kundičku měla Lucka moc ráda a dokázalo jí to velice rychle přivést do slastného poblouznění.
Klečeli proti sobě na posteli, zuřivě se líbali a Pavel nepřestával masírovat boubelku. Zasouval prsty dovnitř, pohrával si s dírkou a přejížděl po rozkošném pahorku, který se probouzel k životu. Lucka i přesto, že pomalu přestávala vnímat okolní svět, vzala penis do dlaně a pravidelně ho dráždila.
Lucka už ale nevydržela to odpírání. Potřebovala Pavla cítit v sobě a lehkým strčením ho donutila, aby si lehnul. Překročila jeho hlavu a položila se mu na břicho tak, aby její ženskost byla přímo proti Pavlově tváři. Dobře věděla, že tahle poloha je pro něj ta nejkrásnější. Může si hrát s její kundičkou, osahávat zadeček a zabrousit i na análek. Ještě k tomu to všechno báječně vidí a může si ji prohlížet. Lucku to vzrušovalo. Už jen ten pocit. Ležela mu na břiše, olizovala, sála a přetahovala jeho „menší Já“ a prsty přejížděla po jemné kůžičce na varlatech, která se vzrušením pohybovala.
Stále nebyla spokojená. Něco chybělo. Pocit mít ho uvnitř. Velice brzy to pochopila, a ač by Pavel možná ještě nechtěl, nedala mu šanci a vymanila se z jeho sevření. Neotočila se, jen se posunula a stále zády k Pavlovi se nadzvedla.
Vzala penis do ruky a nasměrovala ho přímo proti své chtivé lasturce.
„Áách… Hmm… Lásko, to je…“ Nedořekla ta slova a pomalu dosedla. Měla ho v sobě celý a snad se nechtěla ani hýbat. Vychutnávala si ten pocit plnosti a před očima se jí zajiskřilo. Pavel Lucku pohladil po bocích, musel trošku nadzvednout hlavu, aby se podíval na její záda a rozkošnou čárku, co půlí její zadeček. Prstem přejel po začátku té škvírky a cítil, že tohle dlouho nevydrží. Držel ji za boky a pomalu ji zvedl. Lucka pochopila a sama se začala pohupovat.
Chtěla to tak strašně moc, že se předklonila, chytila Pavla za kotníky a začala bouřlivě narážet. Pavel se jen díval, jak jeho totálně tvrdý penis zajíždí do tunýlku rozkoši až na doraz a zase se dere ven. Ale jen na zlomek vteřiny. Pak se vrátí zpátky do horké kundičky.
Lucka mu dnes skutečně chtěla vyhovět, aby se při milování kochal jejím zadečkem. Zvedla se a klekla si na všechny čtyři. Předklonila se tak, aby byla prdelka krásně našpulená. To už Pavel nestíhal ani přemýšlet. Pohladil tu nádheru, vzal svůj dlouhý nástroj do ruky a bez zaváhání ho zasunul do rozevřené škebličky.
Pokojem se rozlehl Lucčin výkřik a pak těžké dusivé vzdychání. Držel ji za boky a tušil příchod něčeho krásného. Něčeho, co tak moc potřeboval a chtěl. Blížilo se to tryskem a stejným tryskem se to dostávalo ven. Orgasmus. Krásný, dlouhý a nekonečný. Krůpěje semene se leskly na Lucčině zadečku a on je v záchvatu slasti roztíral. Zcela bezhlavě a bez myšlení. Lucka položila hlavu na postel a téměř nechápala, co se s ní děje. Pavel se trošku vzpamatoval a položil Lucku na záda.
„Chci tě lízat…hned,“ zašeptal vzrušeným hlasem a nečekal na odpověď. Jeho jazyk se bořil do střapečků a zamířil si to přímo na poštěváček. Chvilku jím vibroval a pak olizoval kundičku celou a zase jen poštěváček. Vzrušeně dýchal a Lucka se začínala topit v mlze. Pak už si nic nepamatovala. Ucítila, jak jí do zadečku zajíždí prst. Byl jeden nebo dva? Nepřestával lízat kundičku a jeho prsty si pohrávaly s análkem, jak nejlépe to dovedly.
Lucka začala tak křičet, že to muselo být slyšet snad i ven. Byla úplně bez sebe, neslyšela se a nevnímala vůbec nic, jen krásný pocit, co se rozléval do celého těla. Krásně hřál a přitom jí drtil mysl. Měla pocit, že se zblázní. Když ji Pavel popadnul za ruce, aby se mu nevyškubla, to už nevěděla vůbec nic. Nedokázala ani otevřít oči a z hrdla se jí draly zvláštní zvuky. Nepřestal, dokud si nebyl jistý, že z ní vyprchala poslední kapka orgasmu.

Tagy:

(3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

« Předchozí stránka

Jeden příspěvek k “Anální sex”

  1. lzhfljzulj, | Text Příspěvku:

    👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿

Přidej komentář

české celebrity - porno

WebGirls.cz

WebGirls.cz | Sexy holky | Sexy fotky | Erotické povídky is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache