Měla jsem dva

Přidal: admin | Kategoriee: Erotické povídky

Martina s Petrem šli do klubu, jako každý pátek. Brali to jako výkendový rituál a každý pátek se těšili na své přátele. V klubu bylo veselo a noc se rychle přiblížila. U okna u stolu seděl mladý muž a Martina se přistihla, jak na něj co chvíli zírá. Jejich pohledy se setkaly a oba se tomu museli smát. Petr a Martina si k němu po chvíli přisedli a začali se spolu bavit. Zjistili, že si rozumí a že by nebylo marné tenhle večer prodloužit a zajít si ještě někam na kávu, možná i na něco ostřejšího. Obešli několik barů, ale všude už zavírali.

„Tak jdeme k nám,“ rozhodla Martina a Petr byl rád, že už ho nikam jinam nikdo nebude vláčet. Dorazili do bytu, posadili se v obýváku a Petr donesl skleničky na víno. Vůbec se nepřestávali bavit a Martina se přistihla, jak myslí na Mirka
Myslí.
Představuje si.
Sex?
Mirek se jí už od prvního podívání líbil, jako by tam něco přeskočilo. Ne láska, ale spíš chtíč. Absolutní chtíč. Ani nevěděla proč, nechápala, co ji k němu tak přitahuje, že by se nebránila jít s ním do postele. Jen se bála, možná si myslela, že je to zase jen její dojem a on, Mirek, si asi myslí jen něco o tom, jak je dneska legrace, a tím to končí.
„Zvláštní, že bych se mu líbila?“ pomyslela si, když ji Mirek jen tak letmo pohladil po dlani. Nenápadně, aby snad Petr neviděl, ale ta nenápadnost je oba hrozně vzrušila. Martina začala jednat.
„Nechceš si to s námi dát ve třech?“ Petr zkoprněl, Mirek jakbysmet, ale pak se začal Petr smát a s úsměvem ve tváři řekl Martině:
„Tak na tohle jsem čekal, miláčku, ty jsi prostě hrozná,“ otočil se k ní a dal jí tak nádherný polibek, že Martině okamžitě přejel mráz po zádech. Mirek se na ně díval a cítil, jak se jeho tělo chvěje vzrušením. Byla tak krásná, tak mladá a tak atraktivní.
Martina se rozhodla, že je nemůže nechat jen tak sedět a že je potřeba je trošičku rozpálit. I když se zdálo, že k tomu stačí velice málo. Odešla do koupelny a šla se osprchovat. Jak ucítila kapky vody na svém těle a představila si Mirka s Petrem, celá se otřásla. Ne zimou, ale ukrutnou touhou po přízni dvou nádherných mužů.
„Hmmm, tohle mi dlouho chybělo,“ pomyslela si a musela se okřiknout, jinak by si to bývala v té sprše udělala. Chtěla si to nechat jen pro ně.
Vrátila se do pokoje a pánové se nestačili divit. Martina měla na sobě černé punčochy s krajkou, černé kalhotky, co nádherně dokreslovaly její zakulacený zadeček, a podprsenku, ze které nápadně nenápadně vykukovala dvě malá ňadra. Položila nohu na sedačku a svůdně provokovala. Mirek nechápal, co se to děje, když se Martina otočila a vystrčila na ně svůj zadeček. Dobře věděla, že tohle odzbrojí snad každého muže, a dobře věděla, proč to dělá. Jasně tím dala najevo, co dnes bude chtít.
Análek. Orálek. Všechno! Několikrát.
Tajně totiž doufala, že Mirek nemá penis takových rozměrů jako Petr, a tím pádem to půjde báječně a ona si zase po dlouhé době užije prostřídání obou dírek.
„Jsem tak sobecká!“ vynadala si, ale rychle tu myšlenku zaplašila. Oni jí stejně nedali šanci nad něčím přemýšlet.
Vrhly se na ni čtyři ruce a začaly ji hladit. Po půlkách, jednu po druhé, po dírce, po jedné a pak po druhé a zase zpátky.
„Počkej, zlato, vezmu si na tebe hračky,“ řekl Petr a zvedl se.
„Zatím mi ji pohlídej, Mirku,“ otočil se ještě, ale to snad ani říkat nemusel.
Když se vrátil s lahvičkou voňavého gelu a třemi vibrátory, Mirek už byl svlečený. Petr svoje oblečení odhodil ve vedlejší místnosti, a tak jediný, kdo měl ještě něco na sobě, byla Martina.
„To se musí napravit,“ řekl Petr nahlas a ještě dodal: „Jen ty punčochy ti necháme, jsi v nich tak krásná.“ Martina nic neříkala, jen poslouchala jejich nápady, které ji tak moc vzrušovaly.
„Otoč se, lásko,“ Martina poslechla.
„Sundej si podprsenku,“ opět poslechla a už se v ní začínala vařit krev.
Mirek zajel prsty pod kalhotky a pošimral její kundičku. Byla neuvěřitelně mokrá a kalhotky celé promáčené její voňavou a sladkou šťávou. Vzal kalhotky za okraje a obratně je svlékl. Martina celou dobu hladila jeho penis, líbala Petra a třela mu bradavky, tak moc ji vzrušovalo, když si může hrát s mužským hrudníkem a k tomu má k dispozici ještě jeden penis, že se jí z toho málem točila hlava.
Ne málem. Točila se. A moc.
Musela si lehnout na postel, co byla pod oknem. Oba se k ní přiblížili a znovu ty čtyři ruce hledaly místa, která dokáží ženu vyburcovat. Martina zavřela oči a nechala po sobě stékat gel. Někdo jí roztáhl nohy. Její lasturka se leskla pod gelem a byla připravená na všechno. Pokojem se rozezvučel první vibrátor a ona čekala, co bude dál. Poštěváček se zvětšil chtíčem, její manžel přesně věděl, co udělat. Jazykem pohladil kundičku a vibrátor položil na ten okouzlující pahorek.
„Já se zblázním!“ Křeč a výbuch, křik a napětí svalů. Tak rychlé to bylo. Martina se přestala ovládat, rukama si zajela přímo do dírky. Oba muži se na ni dívali a pomáhali jí prožít ten orgasmus. Masírovali jí bradavky, líbali ji na krku, na stehnech, ve vlasech. Všude. Chtěli si s ní hrát snad celou noc.
Petr Martinu obrátil, ta si klekla a znovu na ně vystrčila zadeček. Vypadala nádherně. Věděla, co chce a jak toho docílit. Stačilo jen říct.
„Chci vás najednou. Hned!“ Teď rozkazovala zase ona.
Karty byly rozdány. Stačilo se jen podívat, kdo kam může.
Mirek zabořil hlavu mezi ty bělostné půlky, Petr si lehl pod Martinu a olizoval její dírku. Martina ucítila jeden prst v zadečku a slastně zavrněla.
„Hmmm…ještě…nepřestávej.“
Oba ji dráždili a připravovali ji na další cestu slasti. Tohle nemohla dlouho vydržet, nechtěla se už nechávat dál napínat. Otočila se a lehla si na Petra. Věnovala mu několik polibků a nechala si hladit zadeček od Mirka. Pak se natočila k němu a udělala totéž. Dlouhý, sladký polibek a rukou změřila jeho penis. Po chvilce mazlení vzala Petra do ruky, přetáhla mu kůžičku a nasměrovala ho do svojí první dírky. Párkrát se zhoupla v bocích a pak se na Petra položila, tak aby Mirek mohl bez problémů do její druhé dírky. Ten nezaváhal. Ještě olízl tu krásnou prdelku a jeho žalud se ocitl na samém okraji dírky.
Martina se přestala hýbat. Nechala v sobě Petra a těšila se na ten první úžasný pocit, kdy Mirek bude pronikat. Víc se předklonila a jen tiše vzdychala.
Pak už nevěděla nic. Byli v ní oba a ona se divoce pohupovala proti nim. Začínala křičet.
Petr si hrál s bradavkami, Martina ho kousala vzrušením do krku a Mirek ji držel za boky a sem tam ji něžně poplácal po zadečku. Nedalo se to vydržet, nikdo to nemohl dlouho vydržet. Oba muži začínali střídavě vzdychat a doplňovali tak křik Martiny. Petr cítil, jak se jí kundička stahuje, jak mačká a drtí jeho vzrušením nalitý žalud, a Mirek vnímal uzounký tunýlek tak moc, že musel vystříknout. Martina necítila, jak se jí útroby plní bílou tekutinou, byla jako ve snách a nepřestávala se hýbat.
Zuřivě se napichovala, cuchala si vlasy a kousala se do rtu.
„Ještě, ještě…Víííc!“ křičela na celý dům a Petr přidal tempo. Mirek vyklouzl a otočil se. Nadzvedl Martinu a prsty sevřel její poštěváček. Lehce. Něžně.
Třel ho a Martina byla na pokraji šílenství. Jeden orgasmus střídal druhý a ona chtěla stále ještě víc. Petr už to neudržel a musel chtě nechtě ven. Martina se rychle vzpamatovala a nechala si semeno tryskat do pusy, slíbávala poslední kapky a přivírala oči jako kočka.
Noc však ještě nekončila. Všichni tři stále nebyli uspokojení natolik, aby šli spát.

Tagy:

(6 hlasů, průměr: 4,83 z 5)
Loading...

« Předchozí stránka

Přidej komentář

české celebrity - porno

WebGirls.cz

WebGirls.cz | Sexy holky | Sexy fotky | Erotické povídky is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache