Rozkoš s vibrátorem

Přidal: kamila | Kategoriee: Erotické povídky

„Tady přece vždycky byly lahůdky?“ říkala si Jana, když bloumala po ulicích a ukrutně jí kručelo v žaludku. „Hm, sexshop. Tak se tam mrknu.“ S troškou studu otevřela dveře. Uvnitř stála slečna s krásně dlouhými vlasy a příjemným úsměvem. Jana doma nikdy neměla erotickou pomůcku, a i když často viděla obrázky dívek a párů, jak si dokáží s takovými věcmi hrát, neměla potřebu si něco takového koupit. Její přítel jí v sexu dokázal dát to, co ona potřebovala. Slečna prodavačka se k Janě přiblížila a začala se vyptávat.
Jana jen odpověděla, že ani neví, co chce, že snad ani nic nechce, že se jen přišla podívat ze zvědavosti. Ta dlouhovláska se však nedala odbýt a zavedla Janu k regálům s vibrátory. Bylo tam snad všechno, nač si člověk vzpomene. Ač Jana neměla zájem se jakkoli svěřovat cizímu člověku se svými sexuálními aktivitami, prodavačka z ní dokázala obratným, nenuceným způsobem vytáhnout i to, kde je nejvzrušivější. Jana po chvilce rozhovoru zjistila, že ji představa hrátek s vibrátorem láká. Trošku se ošívala a začínalo jí být horko. Kalhotky jí zvlhly a bylo víc než jasné, co chce. Po půlhodince odcházela z obchodu. V ruce nesla tašku se zbožím a nemohla se dočkat, až to vyzkouší. Do svého bytu doslova vletěla.

Tašku položila do ložnice a odešla do koupelny. Celá se svlékla a pustila vodu. Proudy vody ji příjemně hladily po těle a ona se vzrušením začala chvět. Roztírala si mýdlo po ramenech, po rukách, a když narazila na prsa, neubránila se zasténání. Prsty stiskla bradavky, které jako na povel ztuhly. Začala se provokovat. Měla ráda tu chvíli, kdy si napíná své tělo a zkouší, co všechno vydrží. Naschvál se nedotýkala své kundičky. Dlaní přejela přes kulatý zadeček a roztírala bílou pěnu. Půlky měla jemné, hladké a bez jediného kazu. Prostředníček zamířil mezi ně a to už Jana cítila, že dlouho nevydrží. Poškádlila si tu rozkošnou úzkou dírku a její boubelka se rozevírala. Věděla, že by jí stačilo jen párkrát přejet prsty po poštěváčku a orgasmus by jí zalezl pod kůži. Mírně se předklonila, rozkročila se, pokrčila kolena a svou levou dlaní si zmáčkla buchtičku. Prsty šimraly análek, kroužily kolem něj a jeden co chvíli zajel do té malé dírky. Venušin pahorek se zvětšoval, rostl a bouřil se. Chtěl víc pozornosti, ale Jana si mistrovsky hrála se svou touhou. Zasunula prsty do kundičky a cítila to tolik známé a příjemné teplo v ní. Šťávy slasti roztírala po celém svém ženství, odhrnovala lístky zakrývající poštěváček a v bříšku jí zalechtalo. V tu chvíli malíček skončil v análku a další dva prsty v kundičce. Druhou rukou si pošimrala pahorek a roztáhla závojíčky. Křeč přišla okamžitě a Jana zakřičela:
„Óóóh…Hmm…Musím…Chci…!“ Na víc se už nezmohla. Hlasivky vypověděly službu a ona se celá roztřásla. Přestala vnímat šum vody. Oči pevně zavřené a hlava se jí točila. Jako smyslů zbavená si mnula tu fazolku a dráždila svůj zadeček a jeskyňku. Bouřlivě, divoce a nepřetržitě. Jako by jí kundička říkala: „Nepřestávej…Ty to chceš…Ty chceš ještě víc!“ Ruka zaplula dovnitř a zase ven, a znovu a rychleji. Prdelka povolila a prsty se střídavě máčely v těch tunýlkách. Musely, Jana jim nedala na vybranou. Roztahovala si půlky a hltala tu slast. Vyvrcholení si dokázala užívat, i když už odcházelo. Už nemohla déle stát v předklonu a vracela se do reality. Orgasmus pomalu odezníval a ona zpomalila tempo. Šťávy jí stékaly po stehnech a mísily se s vodou, co jí crčela na záda. Bylo jí tak nádherně. Stále se hladila po zadečku, po kočičce a vychutnávala si rozkoš, kterou si tak krásně dopřála. Slastný pocit nadále zůstával v jejím podvědomí. Jako by se jí tělo vzbouřilo. Mozek jí dával jednoznačně najevo, že tohle není konec, a Jana si vzpomněla na hračky v ložnici. Třesoucíma se rukama zastavila vodu a vystoupila ze sprchy. Ani se nenamáhala s utíráním svého mokrého těla a tak, jak byla, odešla do ložnice. Vysypala obsah tašky a dala se do rozbalování pomůcek.
Nejvíc ji lákal obří vibrátor. Měl fialkovou perleťovou barvu, žilnatý povrch, na omak měkký a čtyři stupně rychlosti. Druhý vibrátor byl růžový, pevný a hladký. O něco menší, ale ne o moc, tak akorát pro hladovou mušličku. Do dlaně si stříkla trochu gelu a pohladila tu první velkou hračku. Pak znovu vzala lubrikant a znovu si ho trošku stříkla do dlaně. Tentokrát ale položila svou ruku mezi stehna. Lehla si na postel, pokrčila kolena a roztáhla nohy. Roztírala si gel a vzrušení v ní rostlo. Do pokoje nahlížel oknem měsíc a vyholená lasturka se v jeho svitu báječně leskla. Místností se rozezvučel zvuk vibrací. Jana pomůcku položila na svůj pahorek a zůstala v klidu. To, co se jí najednou rozlilo po těle, bylo stokrát lepší než před chvílí ve sprše. Měla chuť zarazit ten obří nástroj do své dírky, ale ještě chvíli počkala a vychutnávala si sama sebe. Pomalu začala přejíždět hračkou po boubelce a co chvíli zasunula jeho špičku dovnitř. Pokaždé o další centimetr hloub. Bradavky byly tvrdé, stačilo se jen letmo dotknout a Jana sténala blahem. Otočila se, klekla na všechny čtyři a podsunula pod sebe ruku držíc umělý penis. Teď už bez váhání zarazila tu věc do sebe. Kundička ji polkla a svaly se napnuly. Pevně stiskly vibrátor a nechtěly ho pustit. Jana divoce dráždila svou mokrou lesklou a chtivou dírku. Tušila nádherný okamžik.

Ve dveřích pokoje stál Honza a se zájmem sledoval počínání své přítelkyně. Nešlo si nevšimnout druhého vibrátoru, co jen tak nečinně ležel vedle Jany. Ač byl Honzův penis tvrdý jako kámen, nechtěl ho zabořit do Janinýho lůna. Její stávající poloha doslova volala o zaplnění druhé dírky. Využil toho, že Jana přestává vnímat okolní svět. Živě si dokázal představit, co se jí asi teď honí hlavou. Přistoupil a vzal do ruky druhý vibrátor.
„Miláčku, lásko, tvůj zadeček chce víc,“ pronesl tiše a Jana se ani nepodivila, že je doma. Byla jako ve snách a jen mezi sténáním odpověděla:
„Hmm…udělej mi to do něj, chci to…Ach…!“
Mirek přitiskl vibrátor na její růžičku. Chvilku jím kroužil a neubránil se tomu, začít líbat ten skvostný zadeček. Byl tak jemný, tak lákavý a tak žhnoucí. Olizoval jej, jazyk mířil přímo do dírky a zase ven. Šimral Janu tam, kde to bylo nejbáječnější, a připravoval si tak dírku ke vstupu. Špička nástroje vnikla dovnitř a vtom Jana zakřičela:
„Víííc…Já, já… Ach…“ Najednou utichla a zatajila dech. Vrchol byl tak silný, že jí nedovolil mluvit. Miliony střípků se Janě objevily před očima a celá se roztřásla. Na těle jí naskočila husí kůže, co nestudí, ale hoří. V tu chvíli Honza bez obalu zasunul vibrátor hlouběji a ještě víc, až tam byl celý. Absolutně zaplnil Janě análek. Druhou rukou doslova zapíchnul další vibrátor do její kundičky a pak oba pustil. Jana se jen tiše třásla a vychutnávala si dva vibrující předměty ve svých dírkách. Ty stahovaly umělý penis a zase povolovaly. Její přítel se díval na tu krásu. Vystrčený zadeček zaneprázdněný vibracemi a buchtička pulzující v rytmu orgasmu. Musel znovu vzít vibrátor do svých rukou. Pohyboval jím, rejdil v zadečku a roztahoval Janě půlky. Díval se, jak ta hračka klouže dovnitř, jak je análek otevřený a jak snadno může vibrátor znovu zarazit. Tam a zase zpátky, a zase tam. Dráždil tu prdelku a kochal se pohledem. Jeho mužství už nemohlo víc růst a žádalo si své. Pomalu vibrátor ze zadečku vyndal a okamžitě ho naplnil sebou. Jana by ani nepostřehla, co se stalo, kdyby ji v tu samou chvíli, co se Honza zabodl, nepřepadla další lavina orgasmu. Ještě silnější, ještě krásnější a ještě dokonalejší. Bezmyšlenkovitě, vedená jen svým pudem popadla vibrátor, co řádil v mokré tůni, a nenechala ho jen tak v klidu. Zasouvala ho dovnitř, jak nejvíc to šlo. Honza se s ním střetával a cítil, jak ho napínají vibrace. Zrychlil tempo. Rukama držel Janin oblý zadeček, mačkal ho a tiskl, a začínalo se mu zdát, že odlétá kamsi do neznáma. Jeden, dva, tři nárazy. Na víc se už nezmohl. Do análku v pravidelných dávkách putoval bělostný potok a Jana znovu musela zakřičet: „Ještě nééé!“
Zarazila svou hračku do jeskyňky tak hluboko, že dál už to ani nešlo. Poštěváček se nalil a explodoval. Janě hučelo v uších. Myslela, že omdlí. Kundička se zalila voňavou šťávou a pokojem se rozléhaly výkřiky. Během pár vteřin se procházela tam, kde je člověku všechno jedno.

Poslední výstřik a poslední zasténání. Jana se položila na břicho, vyndala z promáčené dírky vibrátor a tiše oddechovala. Honza se probíral ze svého zážitku a otevřel oči. Díval se na ni. Byla tak krásná. Měsíc se skryl za mraky, jako by se styděl dál se dívat. Možná tušil, že tohle není zdaleka konec noci a konec orgasmů.

Tagy:

(2 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading...

« Předchozí stránka

2 Příspěvků k “Rozkoš s vibrátorem”

  1. veny | Text Příspěvku:

    Slusna jizda…

  2. Arinka | Text Příspěvku:

    a můj oblíbený vibrátorek: 😛 😉 😎

    http://www.ruzovyslon.cz/vibrator-na-klitoris-funky-orange/

Přidej komentář

české celebrity - porno

WebGirls.cz

WebGirls.cz | Sexy holky | Sexy fotky | Erotické povídky is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache