Školní praxe

Přidal: lucka | Kategoriee: Erotické povídky

Jmenuji se Lucka, již jsem se podrobně představila v povídce: moje první milování s holkou.

Teď mám pro Vás další příspěvek asice, můj erotický zážitek z vysokoškolské praxe. Studuji nyní třetí ročník pedagogické fakulty. Asi před měsícem mi skončila pedagogická praxe na základní škole, kde jsem vyučovala češtinu. Hned na začátek jsem narazila bohužel na deváťáky, na ty s odpuštěním pubertální frocky s ekterými se jen těžko vychází. Sejně tak jako většina mých spolužaček jsem se své první praxe velmi obávala. Na sebe jsem si proto raději oblékla takové to velmi asexuální oblečení. Takže: černý rolák a šedé kalhoty. Hrozný, vůbec jsem se sobě nelíbila.

Jako dozor jsem dostala jednu postarší a ani ne moc pěknou paní učitelku, mohlo ji být kolem pětapadesáti let myslím. Vstoupili jsme do třídy, která byla skoro plná kluků, holky tam seděli asi jenom dvě, ale obě byli velmi pěkné. No, nebudu se utápět v podrobnostech, samozřejmě jsem byla celá červená a nervozní, docela jsem se i přeříkávala a kluci mi schválně kladli velmi záludné dotazy  a stále se chechtaly.

Když jsme odučila celý týden šla už jsem z oběda, bylo to v pátek odpoledne, tak jsem byla moc štastná, že už to mám za sebou a těšila jsem se domů. Taky jsem byla po dobrém obědě, což mi náladu vždycky zlepší. Ten den už jsme byla oblečená trochu odvážněji. Měla jsem bílou halenku a černou uplou ale delší sukni, pod kolena, prádlo jsem měla ten den bílé.  Už jsem pomalu vcházela do šatny, když za mnou přiběhl Mirek, takový sympatický blonďák z deváté B, byl i docela chytrý a slušný, že prý jestli bych mu mohla poradit s jedním úkolem, který jsem jim dala k vypracování přes víkend. Že si s ním neví rady. Jednalo se o větný rozbor. Ochotně jsem souhlasila a šli jsme do klučičích šaten, kde mělo aktovku s věcmi.  Bylo to ale takové t y šatny z pletiva, pouze na přezouvání, takže tam šlo docela dodti vidět. Ale vzhledem k tomu, že byl pátek před druhou hodinou, škola už byla skoro celá prázdná.

Stála jsem tedy nad Mirkem a vysvětlovala mu  jednoduché cvičení, po chvilce jsem si však uvědomila, že se dotýkám levým ňadrem jeho zad, nijak mi to nepřišlo, vždyť je to ještě dítě řekla jsem si. V tom jsem ale spatřilatu nečekanou věc, Mirek měl v rozkroku v kalhotek pěkně velkou bouli, ihned mi bylo jasné o co se jedná a projel mnou takový zvláštní marazivý pocit.  A jaksi nevědomky jsem se na ty jeho záda opřela ještě víc. To už Mirek nevydržel a celý červený se na mě povídal a řekl: Vy mě moc vzrušujete paní učitelko, už od prvního dne, co vás znám. Já jsem už pomalu cítila jak mi začínají tvrdnout bradvky.  Vždyť je to patnáctiletý kluk, říkala jsem si, ale jako by mě právě to tak moc rajcovalo. Uplně jsem se přestala ovládat a najednou vidím jak moje levá ruka svírá ti jeho bouli v roskroku, sama jsem se trochu vyděsila. Určitou roli v tom sehrálo určitě také to, že jsem byla už delší dobu bez kluka.  V zápětí se ke mě Mirek otočil a začali jsme se vášnivě líbat. Jazyky nám po sobě pěkně klouzali a já byla v kalhotkách stále mokřejší  a mokřejší, najednou jsem v nich cítila Mirkovu ruku a jeho prsty ve své roklince. Ta byla až na širší čárku na břiše úplně celá vyholená i když malé bodlinky tam teda byli, protože jak jsem celý týden učila a po odpoledních si dělala přípravy, neměla jsem na sebe skoro vůbe čas.  Dál jsem už nemohla vydžet a sundala jsem si kalhoty, kalhotky ještě  ne, ale Mirek mi stejně odtáhnul proužek, který mi ji zakrýval, cítila jsem studeno na stehně jak se tam otřela z kalhotek moje sladká šťáva. Mirek si také sundal kalhoty a hned ho vytáhl, neměl snad asi ani slipy a byl skutečně velmi nadržený, uplně z něj vyzařovalo takové to mladé a nezkrotné samcovství. Začal mi hladt prsa a břicho a vsunul do mě svého dost velkého ptáka, až mě to zabolelo a navalili se mi slzy do očí. Bylo to velmi, velmi příjemné. Bohužel ne moc dlouho, protože Mirek byl skutečně velmi mladý a taky podle toho nezkušený, potom mi prozradil, že byl ještě panic, takže já mohu říct, že jsem byla jeho první. Nicméně po chvilce se do mě udělal, ani ho nestačil vyndat. Já jsem se trochu lekla, protože jsem si nebyla hned jistá, zda – li jsem si vzala antikoncepci, ale  v zápětí jsem se uklidnila. Rozloučili jsme se, já si natáhla kalhoty a  raději jsem pospíchala rychle pryč. Nebylo by asi z pedagogického hlediska vhodné, kdyby tam někdo objevil paní učitelku jak si to ve stoje rozdává s jedním se svých žáků. Na další praxi jsem tam přišla, až za měsíc, tentokrát na hudební výchovu. A až tam jsem si definivně ověřila z katalogových listů, že je Mirkovi opravdu už patnáct let, jinak bych dokonce spáchala trestný čin. Ještě ani nemám po škole a už takhle dovádím, často si říkám, co se teprve bude dít, až začnu doopravdy učit?

Tagy:

(5 hlasů, průměr: 3,20 z 5)
Loading...

« Předchozí stránka

5 Příspěvků k “Školní praxe”

 1. a | Text Příspěvku:

  Jasně, já ti to všechno věřím.
  Študuješ pedagogickou fakultu se zaměřením na češtinu a šukáš na praxi s deváťáky.
  Mohla by ses ale naučit, co se dělá s tvrdým a měkkým ….. Y/I.

 2. Anonymní | Text Příspěvku:

  umíte češtinu, ale neumíte ji v praxi, procvičtě si shodu podmětu a přísudku

 3. Anonymní | Text Příspěvku:

  No roskrok 😀 Studium práv v Plzni je důvěryhodnější pohádka 🙂

 4. anonym | Text Příspěvku:

  Proc tam pises zes mela sukni kdyz sis su davala kalhoty sorry ale kdyz spatne napises pribeh tak ti to nesezere ani nadrzeny devatak 😉

 5. Anonymní | Text Příspěvku:

  Sjjwjajj

Přidej komentář

české celebrity - porno

WebGirls.cz

WebGirls.cz | Sexy holky | Sexy fotky | Erotické povídky is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache