Překvapení na plavání

Přidal: martin | Kategoriee: Erotické povídky

Jednoho jarního dne jsme se s Pájou rozhodly, že pojedeme s mým mladším bráchou plavat. Vydaly jsme se tedy společně do aquaparku v Letňanech, jelikož na koupání venku to nebylo. Cesta trvala cca hodinu a nic nenasvědčovalo tomu, co tam toho dne zažiju. Zaplatily jsme vstup a šly se převléct do kabinek. Já s bráchou jsme byly samozřejmě dříve převlečeni, tak jsme čekali na Páju až bude i ona. Po chvilce vylezla i ona a já nevěřil svým očím. Měla na sobě nové žluté plavky a byla v nich neuvěřitelně sexy.
Nicméně po chvilce jsme šli do bazénu a na tobogán. Celou dobu jsem se na ní musel dívat a myslet na to jak moc je sexy o co bych s ní nejradši dělal. Nutno podotknout že tenkrát jsme byli pouze přátelé, ale už to mezi námi jiskřilo. Asi po hodině jsme se rozhodli jít do vířivky. Povídali jsme si a Pája si asi musela všimnout že jsem se na ní předtím koukal a po chvilce najednou cítím, jak mi její ruka jezdí po břiše což mě mile překvapilo a bylo to příjemné. K mému překvapení najednou rukou sjela pod mé koupací kraťasy a začala si hrát s mým penisem. Na chvilku jsem překvapením zamrznul, ale po chvilce jsem roztál a zkusil jí dát pusu. Nechala se, tak jsem zkusil zajít dál a začal jí rukou přejíždět po prsou. Vůbec jí to nevadilo, naopak mi sama vzala ruku a dala mi jí pod spodní část plavek a dala svou ruku pryč, a pokračovala v honění mého penisu. Všude okolo byly lidé, ale nám to vůbec nevadilo, protože si ničeho nevšimli a mě to celkem dost vzrušovalo. Začal jsem svou rukou pod plavkami jet níž a níž.
Její pipinka byla tak krásně hlaďoučká, a já postupoval stále níž a níž až jsem dorazil k její dírce. Byla tak vlhká, že to šlo poznat i když jsme byli ve vodě. Nádherný pocit, to vám povím. Vzájemně jsme se takhle dráždili asi 15 minut, pak jsme toho nechali z bezpečnostních důvodů, přeci jenom kdybych se udělal tak by to nebylo moc fajn že. Šli jsme tedy opět do bazénu a na tobogán. Po chvilce plavání jsme byli už jen u kraje u skokanských můstků. Pája na mě byla zavěšená a mě se při vzpomínce na to co se stalo před chvílí ve vířivce, dokonale vzrušil, že jsem se od tamtud nemohl hnout, aniž by ostatní viděli můj problém. Pája začala provokovat ještě víc a začala se na mě vrtět. Po chvilce rukou zkoumala, jak moc jsem tvrdej. Byl jsem úplně maximálně, což jí zaimponovalo a přitiskla se ještě víc a začala si jakoby můj penis zarážet do tý její krásně vlhký pipinky. Najednou jsem měl pocit jako by se mi povolila šňůrka u kraťasu, a můj pocit se potvrdil ve chvíli, kdy jsem ucítil, její ruku pod nimi. Opatrně mi je trošku stáhla, ale jen tak aby byl venku ale nebylo to poznat. Pochopil jsem co chce, tak jsem se jednou rukou pustil madla které bylo u jednoho z těch můstků a odhrnul jí předek plavek na stranu, chvilku jí hladil a ona si pak vzala můj penis do ruky, a pomalu si na něj nasedla. Cítil jsem, jak se do ní dostávám a bylo to nádherné. Moc jsme se nepohybovali, ale i tak to bylo neskutečně intenzivní.
Takhle jsme tam byli asi 10 minut. Chvilku jsme počkali, až mi ochabne a budeme moc vylézt ven. Chystali jsme se k odchodu, tak jsme si sebrali věci, našli bráchu a šli do sprch. Když sem šel okolo plavčíka tak se na mě koukal takovým zvláštním pohledem a já pochopil, že o tom co se dělo v bazénu věděl. Šli jsme se osprchovat. Pak jsme na sebe čekali všichni před sprchami, protože jsme měli společnou skříňku. Brácha si vyndal svoje věci a šel se převléct do kabinky. My jsme si je také vyndali, zamkli skříňku a šli také do kabinek. Po cestě k nim mi Pája zašeptala do ucha, jestli se nechci převléct s ní. To jsem přece nemohl odmítnout. První šla do kabinky ona a nechala otevřeno a já do ní po chvilce vlezl také. Uvnitř jsme se na sebe bez sebemenšího čekání vrhli a začali se vášnivě líbat a sundavat si ze sebe plavky. Bylo to tak intenzivní, že mi během chvilky stál jak voják v pozoru a já sem se rozhodl zjistit jak je na tom Páji hlaďoučká kundička. Byla mokrá a vlhká takže byla připravena, ale ještě jsme si chtěli hrát, takže jsme se dál mazlili. Pája už to po chvilce nevydržela a posadila mě na lavičku co tam byla. Já si jí prohlédl od hlavy až k patě a byla úžasná. Krásný prsa velikosti dvojek a nádherná pipinka.
Stoupla si nade mne, roztáhla nohy a nasedla si na mě. Začala se pomalu nadzvedávat a zase sjíždět dolů. Byl jsem v ní nadoraz, cítil tu její sevřenou pipinu, hladil ji na prsou. Postupně zrychlovala a já cítil, jak se blíží moje vyvrcholení, tak sem jí to pošeptal a ona že už bude za chvilku taky. V tu chvíli mi došel takovej malej detail. Až budu kam se mám udělat? Gumu jsme samozřejmě neměly a já věděl, že antikoncepci nebere. V tu chvíli to rozsekla ona, když mi položila otázku „Chceš na mě nebo do mě?“ Dost mě to překvapilo, a v tu chvíli ze mě vypadlo neuvážené „Do tebe“. Zpomalila, koukla se na mě, usmála se a řekla „Víš ale, že neberu prášky?“, odpověděl jsem, že vím, a ona na to „Tak fajn, tak to pusť do mě“. Cítil jsem, že už je to opravdu blízko tak jsem se pro jistotu ještě zeptal, jestli to myslí opravdu vážně „Jistě jinak bych se tě neptala, a teď už dost řečí“. Zrychlila, a schválně nedosedávala nadoraz, protože věděla, že tím to urychlí.
Začala potichu vzdychat a já věděl, že i kdybych chtěl ještě vyjet ven, tak už to stejně nestihnu, protože už to bylo na cestě ven. Začal mi pulzovat a já všechno vystříkal do ní. Chvilku jsme zůstali nehybně sedět a koukali se na sebe. Začali jsme se líbat a hladit. Pak vstala, utřela si semeno který z ní začalo téct, já se taky utřel, rychle jsme se oblékli a jeden po druhým vyšli ven. Brácha stál u skříňky a čekal, až přijdeme. Prý tam čekal asi deset minut. Vzali jsme věci a jeli domů. Pája ten den spala u mě, a bylo jasný, co se bude dít večer, naše pohledy byly naprosto všeříkajcí.

Tagy:

(16 hlasů, průměr: 4,63 z 5)
Loading...

« Předchozí stránka

3 Příspěvků k “Překvapení na plavání”

  1. Anonymní | Text Příspěvku:

    🙂 😉

  2. Radana | Text Příspěvku:

    Chci tě :*

  3. mirek | Text Příspěvku:

    Chci tě :* 😈

Přidej komentář

české celebrity - porno

WebGirls.cz

WebGirls.cz | Sexy holky | Sexy fotky | Erotické povídky is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache