Vlak z Brna

Přidal: kacena | Kategoriee: Erotické povídky

Jednou jsem jela posledním vlakem z Brna. Byla jsem strašně unavená a tak jsem hned usnula. Nemusela jsem se bát, že přejedu, protože moje cesta trvala 2 hodiny. Spala jsem sotva 20 minut, když přišel průvodčí a požádal mě o jízdenku. Já mu ochotně podala jízdenku a pokusila se navázat konverzaci, aby mi cesta lépe utekla. Prohodili jsme spolu sotva pár slov a průvodčí odešel. Dala jsem se znovu do spánku. Nespala jsem ani půl hodiny, když se otevřeli dveře kupé a v nich stál znovu průvodčí, ale tentokrát nebyl sám. Byl s ním ještě jeden muž v montérových kalhotách a plátěné bundě. Než jsem se nadála byli oba v kupé a průvodčí zamykal dveře a zatahoval záclonky. Začala jsem mít divný pocit a ptala jsem se, jestli něco chtějí. Druhý muž aniž by něco řekl, začal hned jednat.
Chytil mě pevně obě ruce a povalil mě na sedačku. Začala jsem křičet a on mi hned dal facku a řekl, ať držím hubu, jinak že se mi něco stane. Průvodčí neváhal a začal mi stahovat kalhoty. Já brečela a prosila je, ať mě nechají být. Bohužel marně. Průvodčí už měj moje i svoje kalhoty dole. Druhý muž si klekl za mojí hlavu a koleny mi držel ruce. Viděla jsem jen, jak si také sundává kalhoty. Průvodčí se mi mezitím snažil roztáhnout nohy.! Já se bránila, co se dalo, ale marně. Když jsem měla nohy od sebe, tak už stály v cestě pouze moje krajkované tanga kalhotky, které byly jedním škubnutím odstraněny. Teprve teď jsem si všimla, že se mi nad čelem houpe ještě ne zcela ztopořený úd. Druhý muž mi poručil, ať jej vezmu do úst. A já mezi vzlykáním jen slabě prosila, aby mě nechali, že to nikde nepovím. Průvodčí už však byl natolik nadržený, že už nebylo cesty zpátky. Přiklekl k mé lasturce a začal jí prstem roztahovat. Druhý muž se stále dožadoval, abych kouřila jeho úd, což jsem stále odmítala. V tom mi přistála na tváři taková facka, až mi vyhrkly slzy. A muž mi řekl, že jestli okamžitě nezačnu, bude hůř. Vzala jsem tedy jeho úd do úst a začala ho olizovat. Průvodčího mezi tím přestalo bavit dráždit mě prstem a přiblížil se k mé jeskyňce s ohromným klackem. Když jsem to uviděla, začala jsem brečet ještě víc průvodčí, ale nepohnul ani brvou a přiložil svůj nástroj rovnou k mé brance a začal se propracovávat dovnitř, když už moje kundička byla trochu roztažená, začal přirážet tak tvrdě, až jsem se začala dávit penisem, který jsem měla v ústech. Když v tom najednou jsem cítila, jak se úd v mé pusince začíná cukat a já se ho snažila dostat z úst, ale bylo již pozdě, příval semene mě málem udusil.
Když mi muž vytáhl penis z úst, snažila jsem se všechno sperma vyplivnout, ale muž mi rukou přikryl ústa a řekl ať koukám vše hezky spolykat!! V té chvíli mě to až tolik nevadilo. Spíše mě zajímalo co se děje dole. Průvodčí začal přirážet hlouběji a ještě tvrději než předtím. A mě došlo, že se blíží i jeho konec, začala jsem ho prosit, aby přestal, že jsem vysadila prášky, ale on jako by neslyšel. Ještě párkrát přirazil až na úplné dno a pak tam zůstal a já cítila, jak do mě tryská jeho teplé sperma. Průvodčí jej ze mě vytáhl a vypadalo to, že už bude konec. On však jen vstal a přišel k mé pusince a poručil, ať mu jej hezky očistím. Já jelikož už jsem svůj boj vzdala jsem poslušně začala olizovat zbytky semene z jeho penisu, když jsem byla hotová, oba muži si stoupli.
Já jen bezmocně ležela a modlila se, aby už byl konec. Průvodčí si začal natahovat kalhoty a vydal se ke dveřím kupé. Druhý muž na něj ovšem zavolal, že on si ještě pořádně neužil a že vykouřit mu ho mohla doma manželka. Průvodčí nereagoval a normálně odešel. Muž za ní ještě něco křikl do uličky. Já jen čekala, co se bude dít. Muž byl očividně rozčílený a tak jen řekl: koukej se postavit. Já ho znovu začala prosit, ať už mě nechá být, ale on mi jen vrazil další facku a za ruce mě postavil. Stála jsem tam v roztrženém tričku, koukala na něj a přitom plakala. On mě otočil zády k sobě a ohnul mě. Moje prdelka vyčnívala do vzduchu jako nějaký terč. Věděla jsem, co asi přijde a tak jsem se jen chytla stolečku a čekala. Muž si plivl do ruky a začal mi prsty roztahovat můj zadeček. Když se mu zdálo, že už by to mohlo jit naslinil si i svůj nástroj a tvrdě do mě vstoupil. Já začala brečet bolestí, ale muž nepřestával, ba na opak. Přirážel jako o život a vyvrcholení na sebe nenechalo dlouho čekat. Velká dávka semene mi zalila celou mou dírku. Muž jen vytáhl svůj pyj a otřel jej do mých roztržených kalhotek, natáhl si kalhoty a odešel. Já stála a jen jsem pozorovala jak mi z kundičky i zadečku vytékají zbytky spermatu. Ten den jsem poprvé přejela. Ale také na posledy, protože od této příhody již vlakem nejezdím!!!

Tagy:

(12 hlasů, průměr: 3,50 z 5)
Loading...

« Předchozí stránka

9 Příspěvků k “Vlak z Brna”

 1. Přemysl | Text Příspěvku:

  Ikdyž mám rád erotické ppvídky, tak na tohle musím tíct, že tohle je klasický sex proti vůli slečny. 🙁 😕

 2. Rudolf V | Text Příspěvku:

  nj tieš dúfam že je to len fikcia, aerot.fantasia, chúda dievčinka 😯 🙁 😥

 3. mirek | Text Příspěvku:

  Ikdyž mám rád erotické ppvídky, tak na tohle musím tíct, že tohle je klasický sex proti vůli slečny. pročmjsi to nerekkla policii ❓ ❓ ❓ ❓ ❓ ❗ ❗ ❗ 👿 👿 👿 👿

 4. Anonymní | Text Příspěvku:

  Tak to je uz na mna dost ja byt na mieste slecny tak ich dam na policiu

 5. Anonymní | Text Příspěvku:

  :mrgreen: :mrgreen:

 6. Anonymní | Text Příspěvku:

  Tak takovou zenu byh chtel poznat co to ma rada do zadecku

 7. Anonymní | Text Příspěvku:

  jezisi:(

 8. Retarda | Text Příspěvku:

  Doufám jen že to není pravda 🙁

 9. Anonymní | Text Příspěvku:

  :mrgreen:

Přidej komentář

české celebrity - porno

WebGirls.cz

WebGirls.cz | Sexy holky | Sexy fotky | Erotické povídky is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache